این ملاقات، بازی اشتباهات بود ، حفاری تیم با ریشه فوتسال است

به گزارش وبلاگ ریبن سبز، خبرنگاران/خوزستان سرمربی تیم فوتسال فردوس قم با بیان این که مقابل حفاری بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم، گفت: بازی امروز بازی اشتباهات بود.

این ملاقات، بازی اشتباهات بود ، حفاری تیم با ریشه فوتسال است

زرخانی پس از پیروزی تیمش در هفته دهم لیگ برتر مقابل ملی حفاری، اظهارکرد: واقعا دو تیم به ویژه ملی حفاری فوتسال خوبی را به نمایش گذاشتند. حفاری تیم با ریشه کشور و تیمی است که بازیکنان بزرگی را به تیم ملی تحویل داده است و جوانان فعلی این تیم در کنار آن بزرگترها بازی نموده اند و فوتسال را به خوبی به نمایش گذاشتند.

به گزارش وبلاگ ریبن سبز، وی بیان نمود: آقای علاسوند هم دو هفته ای است به تیم ملی حفاری اضافه شده است و در حال القای تفکرات خود به تیم حفاری است که نیازمند زمان است. به هر حال بازی با کیفیت بود، ضمن این که بازی بین دو تیم انتهای جدولی بود و همان طور که هفته قبل ملاقات گیتی و مس برای بالای جدول حساسیت داشت، بازی امروز هم برای پایین جدولی ها حساسیت داشت.

سرمربی تیم فوتسال فردوس قم مطرح نمود: ما روی این ملاقات تمرکز زیادی داشتیم و حریف را بررسی نموده بودیم. امروز بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و از فرصت ها بهره بردیم. حفاری قابل احترام است و موقعیت های خوبی روی دروازه ما ایجاد کرد. ما هم به همین صورت.

وی گفت: بازی نزدیک و بازی اشتباهات بود. به هر حال از فرصت ها استفاده کردیم و برنده شدیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "این ملاقات، بازی اشتباهات بود ، حفاری تیم با ریشه فوتسال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این ملاقات، بازی اشتباهات بود ، حفاری تیم با ریشه فوتسال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید