وقوع زلزله 6.4 ریشتری در هرمزگان ، اعزام تیم های ارزیاب و امدادی ، آنالیز خسارات احتمالی شروع شد

به گزارش وبلاگ ریبن سبز، دقایقی پیش زمین لرزه ای شدید به قدرت 6.4 ریشتر لافت در استان هرمزگان را لرزاند. این زمین لرزه که در عمق 18 کیلومتری زمین رخ داد، بسیار طولانی بوده و سبب وحشت مردم و تخریب شماری از خانه های قدیمی شده است.

وقوع زلزله 6.4 ریشتری در هرمزگان ، اعزام تیم های ارزیاب و امدادی ، آنالیز خسارات احتمالی شروع شد

به گزارش گروه استان های وبلاگ ریبن سبز، ، دقایقی پیش زمین لرزه ای شدید به قدرت 6.4 ریشتر لافت در استان هرمزگان را لرزاند. این زمین لرزه که در عمق 18 کیلومتری زمین رخ داد، بسیار طولانی بوده و سبب وحشت مردم و تخریب شماری از خانه های قدیمی شده است.

مهرداد حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استان هرمزگان در این باره گفت: در حال حاضر در حال آنالیز خسارات احتمالی هستیم و گزارشات متعاقباً به مردم اطلاع رسانی می گردد.

سعیدی مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان نیز گفت: زمین لرزه هرمزگان حتی در نقاط شمالی کرمان هم احساس شده که بلافاصله به تمام دستگاه های امدادی و اجرایی و فرمانداران اعلام شده که نسبت به اعزام تیم های ارزیاب به روستا ها به منظور آنالیز خسارات احتمالی اقدام نمایند.

ولی پور رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر نیز در ارتباط با این زلزله گفت: فعلا کانون زمین لرزه جزیره قشم در لافت اعلام شده است. در حال ارزیابی جزیره هستیم. گزارشات جمع بندی و تکمیلی تا دقایقی دیگر به اطلاع مردم می رسد.

وی تاکید نمود: در حال ارزیابی خسارات اولیه زلزله هستیم.

این زلزله در کرمان، کیش، مناطقی از استان بوشهر و جنوب استان فارس نیز احساس شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "وقوع زلزله 6.4 ریشتری در هرمزگان ، اعزام تیم های ارزیاب و امدادی ، آنالیز خسارات احتمالی شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقوع زلزله 6.4 ریشتری در هرمزگان ، اعزام تیم های ارزیاب و امدادی ، آنالیز خسارات احتمالی شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید